Changeset: 57808091
Peelse Heide aangepast
Closed by jsmitsodiliapeel
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13576 nl) |
---|---|
source | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm actueel, BGT Achtergrond, kadasterkaart |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Aub geen wegen over routes doorverbinden.
Je hebt een serviceroad aftakkend van de Beukenlaan doorverbonden over 40-41 en het Hertogenpad.
Je werkt met JOSM, dus je moet een alarmbel van JOSM gehad hebben.
Deze nooit negeren. Het is beter niet door te verbinden dan wel door te verbinden. Alleen als je losse stukjes weg hebt zonder afslagen kun je doorverbinden.
Bij afslaande wegen is het beter van niet .
Er liggen inmiddels zoveel routes in OSM, dat er heel snel een route in de problemen komt en bij inleggen nieuwe routes is het alleen maar makkelijk als je niet voortdurend hoeft te knippen. Want knippen geeft weer problemen bij de bestaande routes.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from jsmitsodiliapeel
Sorry, had ik niet gezien.
Heb jij de routes al weer hersteld?Groet
John Smits
-
Comment from dvdhoven
Routes heb ik weer doorverbonden en die liggen weer goed.
Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Ways (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |