Changeset: 58348639
wywalenie zgrubnych landuse
Closed by maraf24
Tags
created_by | reverter;JOSM/1.5 (13576 en_GB) |
---|
Discussion
-
Comment from JulesGabrielVerne
Na moje oko ten obszar nie był zrobiony źle. Na czym Twoim zdaniem polegał błąd?
-
Comment from maraf24
Ten mapujący umieścił takie obszary w wielu miastach Polski z wyraźną intencją wyrażoną w note, by traktować je jako materiał do dalszych prac - czego w OSM się nie praktykuje. Poza tym wiele z nich nakładało się na już istniejące landuse, w tym residential.
Usunąłem więc wiele takich obszarów jego autorstwa, pozostawiając jedynie te mniejsze - bo one zwykle są sensowne (ale i przy mniejszych zdarzały mu się błędy).
Jeśli uważasz, ze ten obszar może być, to mogę go przywrócić. -
Comment from Robercin
Jako "ten mapujący" stwierdzam, że narysowałem także wiele mniejszych docelowych obszarów, które jednak - wbrew temu, co tu wyżej napisano - również z rozpędu zostały usunięte - w mojej ocenie bezmyślnie i ze szkodą dla mapy.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |