Changeset: 58403531
Vijver
Closed by Orbsis
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Belgium AGIV Orthophoto Flanders |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Tim Couwelier
Hey,
ik heb even de vrijheid genomen je changeset na te kijken, en heb een en ander bijgewerkt.
Ik heb je 'vijver' weggedaan, omdat je die ingetekend hebt als een 'grachtinbuizing' - een buis onder de grond dus.
Als er effectief een vijver ligt (kan ik met luchtfoto niet uitmaken) dan teken je die als vlak (ipv als lijn), en geef je de tags 'natural = water' en 'water = pond' mee.
Bij vragen kan je altijd terecht bij de community, via diverse kanalen. De meeste staan hier opgelijst: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=61497 , via de chatkanalen volgt meestal wel snelle respons
-
Comment from zors1843
Mag ik daaruit besluiten, Tim, dat die "footway" geen probleem is ?
-
Comment from Tim Couwelier
Nee. Ik ben alleen geweest aan wat ik wist die fout was, en zo vrij geweest wat advies na te laten. De vorm van het gebouw met GRB benaderd goed gezet in iD, en het pad (in de veronderstelling dat het terecht is) daar aan uitgelijnd.
Als er geen ligt, het andere functies draagt of die naam niet waard is, heb ik geen oordeel te vellen bij gebrek aan lokale kennis. Doe je ding.
-
Comment from zors1843
OK, mijn bron die bij Flyer gewerkt heeft, zegt dat het niet bestaat. Ik verwijder het.
Mvg
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |