Changeset: 58736296
Były Kościół Ewangelicki w Więcborku
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 2689 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
source | undefined;survey |
Discussion
-
Comment from maraf24
Były kościół nie jest już kościołem i nie oznacza się go jak działającego kościoła.
-
Comment from user_8120638
Co za bzdury pan wyipisuje to jest nadal były kościół zniszczony przez komunistów i wymaga oznaczenia jak inne tego typu obiekty w Polsce. Co pan chce zamazać historię i zbrodnie komunistyczne, na pewno nigdy to się panu nie uda. Żądam oznaczenia tego byłego kościoła ewangelickiego w Więcborku !!!
-
Comment from maraf24
Proszę się zapoznać z wiki oraz zasadami oznakowywanie obiektów w OSM.
W szczególności proszę zwrócić uwagę, że w OSM opisuje wyłacznie stan istniejący, nie ma tu przeszłości oraz przyszłości.
Używanie słów jak "żądam", "bzdury" itp. jest całkowicie nie na miejscu i proszę nie używać więcej takiego tonu.
Jeśli nie jesteś zadowolony z OSM to nie musisz z niego korzystać. Możesz zwrócić się do innego serwisu, najlepiej płatnego, gdyż tam będziesz miał podstawy do żądania czegoś. -
Comment from user_8120638
Oo kiedy my na ty, jakaś kultura powinna każdego obowiązywać. Skorzystałem z tej aplikacji, gdyż połowy budynków nie było ujawnionych, a kilkanaście ulic na mapie Więcborka nie istniało lub p[osiadało nieaktualne nazwy. Obszar miejski miasta też panu przeszkadza ? Ja tu też wykonałem nieodpłatnie pracę za którą nikt mi nie zapłacił, zatem te wycieczki aroganckie pod moim adresem proszę sobie oszczędzić szanowny panie/pani rozmówco !
-
Comment from maraf24
Jesteśmy na ty, bo taki jest zwyczaj przyjęty tutaj jak i w internecie.
Kwestie ulic do też jest sprawa dla władz miasta - ewidentnie nie udostępniają one tej informacji elektronicznie w wersji aktualnej, podobnie jak adresów.
Praca, którą tu wykonałeś, rozwaliła nawigacje w tym regionie - te wszystkie bzdurne drogi przez lasy i podwórka. Kilku ludzi musiało to potem sprzątać, i to nawet kilkukrotnie. Oni się nie prosili o dodatkową robotę. Jak nie umiesz edytować - to się najpierw naucz,a nie edytuj. A jak nie chcesz się uczyć - to nie edytuj. -
Comment from user_8120638
Co a bzdury pan wypisuje oto wykaz ulic Więcborka w obecnym obrocie prawnych wykazanych w GUS i to obowiązuje wszystkich mnie, pana OSM i gminę Więcbork poniżej link zatem proszę je ujawnić i nie opowiadać głupot http://eteryt.stat.gov.pl/eTeryt/rejestr_teryt/udostepnianie_danych/baza_teryt/uzytkownicy_indywidualni/wyszukiwanie/wyszukiwanie.aspx?contrast=default
-
Comment from maraf24
Gdzie w TERYT widzisz mapkę z położeniem ulic?
Zanim się zacznie pisać o "bzdurach", najpierw trzeba się upewnić, że się zrozumiało komentowaną treść. -
Comment from user_8120638
Ale pan ma ograniczony iloraz inteligencji w GUS podaje się istniejące ulice w obrocie prawnym, które ujawnia sie na mapach i w obwieszczeniach urzędowych np w obwieszczeniach wyborczych z wykazem ulic i te ulice są od lat wymieniane zatem istnieją ! Ponadto na mapach gminnych na mieście Więcbork również można je ujrzeć !! Tu ma pan potwierdzenie tych ulic ze strony miasta Więcbork zatem bez ściemy i narysować je proszę natychmiast, tam gdzie były na mapie Więcborka http://wiecbork.pl/28456
-
Comment from maraf24
Obrażanie rozmówcy może się dla ciebie skończyć banem.
Zauważam u ciebie duży problem z czytaniem ze zrozumieniem, prawidłowym stosunkiem do innych osób i przestrzeganiem reguł.
OSM to jest projekt społecznościowy, zastanów się, czy to faktycznie miejsce dla Ciebie. -
Comment from user_8120638
Zatem proszę nie obrażać mnie i nie dewastować mojej pracy
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |