Changeset: 58821551
Szkoła Podstawowa w Runowie Kr.
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 4000 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
source | undefined;survey |
Discussion
-
Comment from abakus_uploader
(Wiadomość automatyczna)
Cześć!
Otrzymujesz ten komentarz, ponieważ dodałeś lub zmodyfikowałeś adres, który jest niepełny lub błędny.
Adres powinien zawierać minimum trzy znaczniki: addr:city=[nazwa_miejscowosci] + addr:street=[nazwa_ulicy] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Wyjątkiem są miejscowości bez nazwanych ulic - wtedy stosujemy znaczniki: addr:place=[nazwa_miejscowosci] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Bez poprawnego oznaczenia adresów, nie będą one brane pod uwagę przez wyszukiwarki, dlatego warto je dostosować do ww. schematu (w zależności od sytuacji).
Więcej informacji na forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5632 - a pytania najlepiej zadawać tu: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=681873
Pozdrawiamy! -
Comment from maraf24
Miejscowość nazywa się "Runowo Krajeńskie" a nie "Runowo Kr".
-
Comment from user_8120638
Używane są w obrocie prawnym obie nazwy Runowo Kr w skrócie i Runowo Krajeńskie !
-
Comment from maraf24
A co to ma do rzeczy, w OSM używamy Runowo Krajeńskie i w adresach ma być tak samo.
-
Comment from user_8120638
BZDURY PAN WYPISUJE PISZEMY PRAWIDŁOWO RUNOWO KR. I RUNOWO KRAJEŃSKIE, JAK TO PRZERASTA TO PROSZĘ DO SZKOŁY !!1 RÓWNIEŻ PRAWIDŁOWO PISZĘ SIĘ SĘPÓLNO KR. I SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE - PROSZĘ URUCHOMIĆ MYŚLENIE !
-
Comment from user_4493657
Proszę się uspokoić. Złość źle robi na zmarszczki. Prawidłowa nazwa to Runowo Krajeńskie nie jakieś przaśne skróty.
-
Comment from user_8120638
Jak brak argumentów to się pojawiają bajeczki Runowo Kr. to też prawidłowa nazwa
-
Comment from maraf24
W OSM jest tylko jedna prawidłowa nazwa - Runowo Krajeńskie. Tak przyjęliśmy w tym projekcie. Jeśli używane są inne nazwy to umieszczamy je w przeznaczonych do tego polach (tagach). Nie używamy nigdy dwóch wersji nazwy jednocześnie w adresach.
Rejestrując się w OSM zgodziłeś się na panujące te zasady. -
Comment from user_8120638
A kto to ustalił Bruklińska Rada Żydów czy ONZ :)
Ways (4)
- 586957478, v1
- Szkoła Podstawowa w Runowie Kr (586957479), v1
- 586957480, v1
- Szkoła Podstawowa w Runowie (168269251), v8
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |