Changeset: 58903306
Pad bestaat niet meer, verlegd pad
Closed by erik1982
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.8.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Oke.. Het eerste pad heb je verwijderd. Hier heb je een track ingetekend. De track zit bijna aan het eind geplakt aan de landuse. Dat moet je proberen te voorkomen. Tip; linker Alt toets vasthouden en ID plakt niet :)
Begin nooit met access =no Dat is het witte bord met de rode rand. Wel kun je aangeven dat bv motor_vehicle=no
De tracktype ontbreekt.
De vorige track had een tracktype=grade5 (bijna niet zichtbaar)
tracktype=grade1 is bv verhard.
Graag reactie -
Comment from eggie
De track heb ik losgemaakt van de landuse. Graag reactie of het hier inderdaad access=no is. Je kunt ook vehicle=no erop zetten als voertuigen er niet mogen komen.
-
Comment from erik1982
Ah, het zou moeten zijn vehicle=no, het is puur een onverhard wandelpad
-
Comment from eggie
.... oke.. De vraag is dan ook.. Is het wel een track. Kijk in de wiki wat er met track wordt bedoeld.
Smalle paden zijn highway=path.. auto's routeren niet. Zodra ze geschikt zijn voor bv een trekker dan is het een track.
Zijn het alleen twee nauwelijks zichtbare sporen in het gras dan tracktype=grade5
ligt er gravel en is het goed te berijden dan tracktype=grade2
Bij asphalt/ beton grade1
Een highway=path heeft geen tracktype.
Veel highway=path worden per abuis als track op kaart gezet is mijn ervaring en andersom komt ook voor.
Zie wiki: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_Features
in het begin is het echt een puzzel om alles te doorgronden, maar dat komt vast wel goed. -
Comment from erik1982
Ik denk dat ik het mijzelf wat moeilijk maak doordat ik de editor in het Nederlands zie. Ik had dit pad dan ook aangeduid als "veld- of bosweg", maar ik had moeten kiezen voor "pad". Ik heb tracktype=grade5 nu ook toegevoegd, dit moest ik met de hand toevoegen
-
Comment from eggie
Oke.., maar als het een highway=path is hoeft er geen tracktype op. Het is immers dan geen track. Je kunt wel aangeven surface=dirt, grass, ground, fine_gravel, gravel e.d.
Die tracktypes op echte boswegen (tracks) zijn van belang voor een juiste routering. -
Comment from nilodo
Vandaag in de achtertuin de tracks in Nw-Wulven genuanceerd. Een deel krijgt nieuwe puinverharding en daardoor grade2.
Andere (maai-)paden langs sloten op grade5 gezet [grasbodem]. Alles is voertuigbreed, dus track is op zijn plaats en niet 'pad'.
ruiterpad oost van Fectiopad is niet gebruikt, noch gemaaid en meestal niet meer zichtbaar.
Ways (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |