Changeset: 58957562
Fix construction-tag
Closed by A67-A67
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13265 nl) |
---|
Discussion
-
Comment from eggie
Hoi.. Kun je even naar dat nieuwe fietspad kijken. daar heeft een startende maar totaal niet reagerende mapper een highway=path van gemaakt. Er staat nog construction=cycleway op.
Groet,
eggie
Dit was zijn changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=59347017 -
Comment from eggie
Wellicht weet BikePC er ook meer van?
-
Comment from A67-A67
Volgens mij stond er een fietspadbord (G11 of G12a), maar dat weet ik niet helemaal zeker.
-
Comment from eggie
Zal BikePC even vragen.. want de mapper reageert vooralsnog niet. Bedankt voor het meedenken..
-
Comment from BikePC
Het is een fietspad in aanleg en heb de situatie zoals die was in april 2018 gemapt. Het pad was bijna klaar. Twee hekken die dicht waren als er niet gewerkt wordt en aan de kant van het park een heel klein verbindingsstukje dat nog niet klaar was.
Hoe de situatie nu is, weet ik niet en zal er binnenkort gaan kijken. Maar generic path lijkt me zeker onjuist. -
Comment from eggie
Oke.. bedankt voor je reactie.. Zal wel goedkomen. .. dan laat ik het even aan jou over en verander er nu niets aan.
Groet,
Eggie
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |