Loading...
Changeset: 59041945
Nieuwbouw
Closed by Gawater
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from dvdhoven
In NL tekenen we niet zelf panden in. Die worden geïmporteerd vanuit de BAG. Een importaanvraag kun je doen in het forum https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973&p=171
Verder worden in NL de adresgegevens altijd op een node geplaatst, niet op het pand.
Panden worden ook niet verknoopt met de omliggende landuses. Een pand aan het water verbinden is not done.
Ik heb een BAG import gedaan en jouw gegevens gemerged met de gegevens uit de BAG.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven
Ways (2)
Nodes (20)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |