Changeset: 59103014
Rondo
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 4398 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Proszę zapoznać się z:
Czyli jeśli ten kawałek drogi nie nazywa się oficjalnie ulicą "Rondo", to nie należy go tak nazywać. To jest błąd.
Tyczy się to obu rond, z których tylko jedno zewnętrzne powinno być zmapowane, bo po tym tutaj nawigacja nie poprowadzi.
Edycja do wycofania.
-
Comment from user_8120638
Tam jest rondo łączące dwie drogi wojewódzkie 241, 242,zatem napiszcie brak przejazdu skoro uważacie że nie ma tam ronda
-
Comment from RicoElectrico
To po co ten niepołączony kawałek w środku? Co on symbolizuje? To jest błąd typu "pływająca wyspa", który zgłaszają narzędzia typu KeepRight czy Osmose.
-
Comment from user_8120638
Tak to jest koło ratunkowe dla pijanych kierowców
-
Comment from RicoElectrico
Kasuję to coś, a Twoja odpowiedź nie ma sensu.
Ways (3)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |