Loading...
Changeset: 59138733
Poprawiono mapowanie budynków, błędnie poprzednio ustawiłem po linii dachów a nie po linii podstawy.
Closed by surve0r123
Tags
changesets_count | 50 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć, zauważ, że nie prostujesz rogów budynków do kątów prostych, gdy trzeba.
W edytorze iD to klawisz S po zaznaczeniu budynku.
Przejdź proszę samouczek, który jest wbudowany w edytor i który można wywołać z menu pomocy. Dziękuję.
Jeśli potrzebujesz z czymś pomocy, napisz tu albo na polskim forum: https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=23
Ways (17)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |