Changeset: 59155890
Pałac Runowo Restauracja Hotel, Basen, SPA
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 4530 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
source | survey;http://www.palacrunowo.pl/ |
Discussion
-
Comment from abakus_uploader
(Wiadomość automatyczna)
Cześć!
Otrzymujesz ten komentarz, ponieważ dodałeś lub zmodyfikowałeś adres, który jest niepełny lub błędny.
Adres powinien zawierać minimum trzy znaczniki: addr:city=[nazwa_miejscowosci] + addr:street=[nazwa_ulicy] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Wyjątkiem są miejscowości bez nazwanych ulic - wtedy stosujemy znaczniki: addr:place=[nazwa_miejscowosci] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Bez poprawnego oznaczenia adresów, nie będą one brane pod uwagę przez wyszukiwarki, dlatego warto je dostosować do ww. schematu (w zależności od sytuacji).
Więcej informacji na forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5632 - a pytania najlepiej zadawać tu: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=681873
Pozdrawiamy! -
Comment from user_8120638
Adres jest prawidłowy istnienie zakładu też potwierdza oficjalna stron, zatem nie oszukujcie ludzi na OSM blokując prawidłowe informacje ten co to robi jest oszustem !
-
Comment from abakus_uploader
TomaszBracka - wypadałoby chociaż przeczytać o co chodzi zanim wyzwiesz wszystkich od oszustów i kłamców... Gdybyś przeczytał podlinkowany wątek wiedziałbyś że chodzi tylko o to że użyłeś złego zestawu do opisania adresu. Jeśli w miejscowości jest numeracja chronologiczna powinieneś zamiast addr:city użyć addr:place, a jeśli są ulice to dobrze użyłeś addr:city, ale nie podałeś nazwy ulicy w addr:street. Tylko tyle i aż tyle.
Pozdrawiam -
Comment from user_8120638
To go popraw wedle waszych ustawień, a nie mów że jest nieprawidłowy
-
Comment from abakus_uploader
Stary... to że oznaczyłeś na mapie pałac nie znaczy że jestem Twoim służącym. To otwarty projekt i wszyscy pracujemy tu za darmo... odrobina pokory i wdzięczności byłaby wskazana. Gdyby miał za każdym poprawiać jego błędy to by mi życia nie starczyło, a Ty byś nie wiedział że źle robisz - dlatego są automaty. I na koniec - to nie 'wasze' ustawienia tylko 'nasze' - zaakceptowałeś regulamin rejestrując się w projekcie... Rób co chcesz - jak długo będziesz prezentował postawę roszczeniową i czegoś ode mnie bezpodstawnie żądał ja tego nie poprawię na pewno... a w sumie to Tobie zależy żeby Twój Pałac wyszukiwał się w nawigacjach - nie mnie.
-
Comment from user_8120638
Spadaj stary dziwolągu mnie za to nie płacą ksenofobie gdyby nie ja na tej mapie nic by nie było tak ludzi przez lata wprowadzaliście w błąd ! Jak sie coś wypuszcza w świat i nazywa mapą to trzeba mieć aktualne dane, których wasza mapka nie prezentowała do mojej interwencji nawet w 5 % zatem nie pisz mi chłopie więcej tych głupot i dalej tkwij w swojej fikcji kartograficznej i nie usówaj istniejących ulic na osiedlu piastowskim w Więcborku, które są w obrocie prwnym od 10 lat co już wówczas ujawniłem na swojej mapie Więcborka, którą na koniec pogawędki załączam by potwierdzić wandalizmy OSM i takich jak ty, którzy te istniejące ulice jak Dobrawy, Hermana, Henryka Brodatego itd usuwacie bezprawnie !!! oto tam mapa z w/w ulicami w Więcborku http://tomaszbracka.eu/pliki/mapa.jpg
-
Comment from abakus_uploader
Zauważ że to Ty mnie obrażasz nie ja ciebie... Nie usunąłem ci żadnych ulic, jeśli uważasz inaczej to to udowodnij... Nie życzę sobie takich oskarżeń. Twoje wielkie ego kazało Ci przysłać mi mapę na której są wszystkie Twoje dane, więc jeśli nie przestaniesz moja prawniczka będzie miała ułatwione zadanie... Gdybyś przypadkiem szukał guziczka do usunięcia tego komentarza to nie trudź się - nie ma. OSM ma pełną historię danych - jeśli ktoś wogóle coś Ci usuwa to sprawdź kto zamiast pluć jadem na oślep. Zastanów się kto tu jest dziwolągiem i ksenofobem - ja Ci tłumaczę jaki zrobiłeś błąd a Ty jedziesz po mnie jak po burej suce. Ja na tym kończę dyskusję - nie mam w niej żadnej przyjemności i nie muszę wogóle z tobą gadać...
-
Comment from user_8120638
Stwierdziłem fakt oczywisty, zatem zejdź na ziemie i skończ z tym jałowym wywodem ja też już skończyłem z tobą rozmowę bo nie mam o czym rozmawiać. Wszystko co miałem do powiedzenia w tej sprawie już napisałem.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |