Changeset: 59366214
niet voor fietsers
Closed by DBvanden
Tags
changesets_count | 13 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Oke.. Zou het wellicht ook misschien een track kunnen zijn?
Track is geschikt voor vierwielvoertuigen (bv tractoren, maar evt ook auto's)Een highway=path is echt smal en hier past geen vierwielvoertuig op.
In het begin volgen we de edits van startende mappers.. uiteraard ook om te helpen. OSM heeft een steile leercurve en fouten worden je niet aangerekend.
Groet,
Eggie -
Comment from eggie
ik heb het path weer omgezet naar track. Het is geen path. De nummer 7a en 7 zullen toch ook wel bereikbaar zijn. Het zou anders niet meer routeren.
Ervaren mappers hiervoor hadden het als unclassified gezet, maar track lijkt me beter. Kijk in de wiki welk tracktype=grade? erbij hoort.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |