Changeset: 59407016
Replaced part of a tree area with an open field and make the surrounding buildings more square
Closed by Steyn Potze
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from Martin Borsje
Steyn,
Als je een grasveld in een bos tekent (als een eiland) moet je daar een multipolygoon van maken.
Dat gaat moeilijk in ID, beter in JOSM.
De gebouwen zijn uit een overheodsdatabase (BAG) geïmporteerd en de maten zijn in principe goed; vanaf een luchtfoto corrigeren is dus meestal niet juist. Dat zal ik corrigeren; ik maak ook de multipolygoon voor je, dan zie je hoe dat gaat. Veel succes met mappen!
-
Comment from Martin Borsje
PS Pand #51 is volgens de BAG een aanbouw bezig of gepland; kan dat kloppen?
-
Comment from dvdhoven
Geen bouwactiviteiten daar. Dan had ik het al lang gezien. Ik ben de afgelopen weken hier zeer regelmatig langs gekomen.
-
Comment from Steyn Potze
Dank voor de info! Ik ken de bewoners van 51, er zijn inderdaad plannen voor grote verbouwingen. Onbekend wanneer deze plaats gaan vinden, maar in elk geval binnenkort.
Ways (2)
Nodes (1-20 of 30)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |