Changeset: 59423817
Uitbouw toegevoegd en deel van straat toegevoegd
Closed by VeradeG
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Lijkt me niet helemaal goed gegaan zo te zien. In OSM wordt niet aan huizen getekend of iets veranderd. het is directe import van het Kadaster.
-
Comment from eggie
Ik draai deze changeset terug. Dit is de info vanuit het Kadaster: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=boswijklaan%2052&resultOffset=0&objectId=1581100000023636&geometry.x=148883.73740052&geometry.y=450133.9115982&zoomlevel=7&detailsObjectId=1581010000024770
Dit was je changeset; http://overpass-api.de/achavi/?changeset=59423817
Wanneer je nog vragen hebt stel ze gerust.
-
Comment from eggie
reverted by changeset #59424625
-
Comment from VeradeG
Maar hoe werkt dat dan precies? Want je ziet ook op de tekening van Kadaster dat extra gedeelte, het is alleen niet gekoppeld aan het adres. Weet je waarom dat dan is?
-
Comment from eggie
Oke... Meestal is het als het er zo uit ziet dan is het juist gesloopt. Wanneer de uitbouw er werkelijk is dan kun je het dorgeven aan het kadaster en komt het bij de volgende update vanzelf goed.
Wanneer het alleen een overkapping betreft komt zoiets nooit in de BAG en dan moet je het zelf intekenen, maar dan los als building=roof.
Dus actie richting Kadaster. Je krijgt altijd antwoord. Even op het potloodje klikken in de site: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=boswijklaan%2052&resultOffset=0&objectId=1581100000030878&geometry.x=148896.33740052&geometry.y=450122.7815982&zoomlevel=7&detailsObjectId=1581010000024771 -
Comment from eggie
Wanneer het in de BAG tzt is aangepast doe je een verzoek op het forum voor een nieuwe import in het draadje Verzoek Bag-import. Dan gaat het sneller.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from eggie
Op de PDOK luchtfoto herfst 2017 is de uitbouw wel te zien. 'k Zou niet aan de andere gebouwen van vorm veranderen, want dat raakte dus in de knop. Wanneer je het apart wil intekenen omdat je er zeker van bent dat het echt aanwezig is dan voorzichtig apart intekenen zonder de ander gebouwen te verschuiven. Bij een importverzoek deel je dan mee dat je het eerst zelf had ingetekend. Een importverzoek nu heeft nog geen zin.
Ways (3)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |