Changeset: 59433054
This roundabout is oneway.
Closed by benjamintd
Tags
changesets_count | 18 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
review: Eigenlijk hoeft op een junction=roundabout helemaal geen oneway tag.ook niet oneway=yes.. oneway=no heeft trouwens geen invloed op de routering en doet helemaal niets.
De tag is van een zeer ervaren mapper.. wellicht had hij er een bedoeling mee. Je zou het kunnen vragen.
Kijk even bij de historie.. -
Comment from eggie
Ik denk dat die tag gewoon helemaal weg kan.
-
Comment from dvdhoven
Die rotonde heb ik net vorige week ingetekend. Die oneway=no is een foutje, mogelijk stond er nog op van zijn voorganger, die lag nogal uit de bocht gevlogen.
Ik heb de oneway=yes tag verwijderd.
Raar dat eenrichting niet gerenderd wordt op de rotonde -
Comment from dvdhoven
Wees wel voorzichtig, er lopen busrelaties over de rotonde, dus niets doorverbinden
-
Comment from dvdhoven
Oh ja, alles op en rond de rotonde is uitgelijnd op de BGT, dus aub niet gaan schuiven
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |