Changeset: 59488013
Various corrections
Closed by IIVQ
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13710 en) |
---|---|
source | Survey, PDOK |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Highway=30 ??
Waarom worden deze wegen van de kaart verwijderd ? -
Comment from Leo Slager
routes van buslijnen 42 en 165 gerepareerd.
overige buslijnen moeten nog gecontroleerd worden.
bron: OSM-inspector.
Alles bij elkaar is de changeset veel te groot en vertoont vele kenmerken van vandalisme. waarom ?? -
Comment from IIVQ
Hoi Leo,
Ik vind dat je een beetje overdrijft.
Tijdens het rijden/fietsen/wandelen maak ik in OSM audionotities, eens in de zoveel tijd bewerk ik die.
Aangezien ik afgelopen maand in Lille, Brussel, rond Maasbommel en bij Almelo en rond mijn woonplaats Amsterdam geweest ben komen die edits daar vandaan.Wat ik gedaan heb in de Bommelerwaard is, obv gemeentelijke documenten, PDOK en eigen waarnemingen, zo veel mogelijk de maxspeed juist te zetten. Grote delen van het buitengebied maar ook dorpen hadden nog geen maxspeed.
Van de 900 objecten die ik gewijzigd heb heb ik er bij 2 per ongeluk highway=30 ipv maxspeed=30 van gemaakt.
Die heb ik inmiddels gecorrigeerd in https://www.openstreetmap.org/changeset/59547767Daarbij zijn zeer veel wegen nog van de import van AND en per kruispunt gesplitst. Af en toe heb ik daarbij meerdere wegen samengevoegd.
Mijn ervaring met samenvoegen was dat OSM daarbij goed omgaat met de routes. Kennelijk is dat niet zo als je via overpass-api alleen highway=* gedownload hebt, daarbij gaan de route-relaties "half" mee.
Leerpuntje voor mij. Overigens betrof het welgeteld 1 foutje in lijn 165 en 42 elk, waarbij 2 wegsegmenten omgedraaid waren. Hoort niet, maar geen grote fout.Zo te zien heb ik inderdaad een paar foutjes gemaakt, dat is nog niet direct vandalisme!
Dank je dat je me er op wijst en excuses als ik iets niet goed hebt gedaan, maar de toon mag iets minder negatief. -
Comment from Leo Slager
Tja, mijn tekst was wel erg absoluut gesteld. Mijn excuus daarvoor. Ik, had mij ook moeten realiseren dat je met een jarenlange deekname zeker niet de opzet hebt om de kaart te beschadigen. Dank voor de snelle reparatie.
- Provincialeweg (593091896), v1
- 593091897, v1
- 593091898, v1
- 593091899, v1
- Oostereind (593091900), v1
- Oostereind (593091901), v1
- Oostereind (593091902), v1
- 593091903, v1
- Boslandweg (593091904), v1
- Achter de Lijn (593091905), v1
- Cuneraweg (593091906), v1
- Bovenweg (593091907), v1
- Uitweg-Bovenweg (593091908), v1
- Friesesteeg (593091909), v1
- De Dijk (593091910), v1
- Cuneraweg (593091911), v1
- Kerkstraat (593091912), v1
- Oijense Bovendijk (593091913), v1
- Vlierstraat (593091914), v1
- Zijveld (593091915), v1
Relations (15)
- 302128, v6
- Bus 42 Tiel Station - Druten Busstation (318658), v35
- Bus 42 Druten Busstation - Tiel Station (318659), v37
- Bus 70: Hilversum Station => Amersfoort Centraal Station (357994), v86
- Bus 70: Amersfoort Centraal Station => Hilversum Station (415189), v75
- 1229575, v4
- Bus 320 Amsterdam Amstelstation - Hilversum Station (1661983), v107
- Bus 320 Hilversum Station - Amsterdam Amstelstation (1661984), v95
- Maas- en Vestingroute (1834109), v349
- Bus 165 's-Hertogenbosch Centraal Station - Druten Busstation (2132919), v64
- Bus 165 Druten Busstation - 's-Hertogenbosch Centraal Station (2132920), v69
- 3149437, v4
- Bus 265 Beneden-Leeuwen Gemeentehuis - Dreumel Huize Barbara (5936283), v8
- Bus 265 Dreumel Huize Barbara - Beneden-Leeuwen Gemeentehuis (5936284), v9
- Bus N32 Hilversum Station - Huizen Karel Doormanlaan (5954833), v16
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |