Changeset: 59492103
Fietspad ten noorden van rotonde in Bisschopmolenstraat/Beiaard gecorrigeerd. Fietsroute opnieuw geprobeerd correct te taggen maar niet zeker van resultaat
Closed by HeinIII
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13878 nl) |
---|---|
review_requested | yes |
source | Persoonlijke observatie deels ook op basis van BGT omtrekgericht |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
route 50-61 was inderdaad beschadigd.
route weer in de juiste volgorde gezet.
Fijn dat je daarvoor waarschuwde, dan kunnen we het snel weer repareren. -
Comment from HeinIII
Wil ik toch ook even weten wat er nu nog fout was. Er moet toch een moment komen dat het in 1 keer goed gaat .
-
Comment from Leo Slager
JOSM geeft een waarschuwing voor het uploaden als routes geraakt worden. In het relatievenster even de route selecteren en controleren. In dit geval was de route vanaf de Schoolstraat tot de rotonde in de verkeerde volgorde geraakt.
Hoe dat precies gegaan is kan ik niet (meer) achterhalen. -
Comment from Leo Slager
De route van de rotonde naar de Schoolstraat stond nog wel in de juiste volgorde, dus waarschijnlijk heeft het te maken met de volgorde van werken.
-
Comment from dvdhoven
Meer met stukken die eerst eenrichting waren en nu tweerichting.
Die moeten dan op een andere plek komen, dat was de vorige keer ook al zo.
Even kort de regels voor rcn:
- volgorde altijd van laag knooppunt naar hoog knooppunt
Als er een stuk is, waarop de heen- en terugrichting over verschillende wegen lopen, dan eerst de heenrichting met forward/backward en dan daaronder de terugrichting vanaf het eerste splitstpunt ook weer in dezelfde volgorde, dus tegen de rijrichting in!!!
Daarna weer verder met tweerichting.
Door het inkorten van de fietspaden is er een stukje tweerichting bijgekomen en is er een stukje Bmolenstraat bijgekomen dat eenrichting moet
Leo, Hein had al eerder de fietspaden ingekort en toen was er hetzelfde probleem ontstaan. Echter de fietspaden waren nog korter, dus heb ik Hein aangeraden met de BGT te werken en dat heeft hij gedaan.
Maar dan komt het meest lastige deel, dat je moet gaan schuiven met het forward/backward deel en het tweerichting deel -
Comment from dvdhoven
Hein,
Ik kan je aanraden route 50-51 eens goed te bestuderen en kijken of je het kunt volgen. Heb je nog vragen, opmerkingen, geef dan een seintje. -
Comment from HeinIII
Dank voor de uitleg. Ik kon idd maar geen manier vinden om dat mengsel van 1- en 2-richting delen. Probeerde de modus te vinden waarbij de meeste "aaneengesloten" stukken ontstaan. Onbegonnen werk. Vond de Wiki pagina ook niet echt instructief (genoeg voor mij). Nu denk ik het te begrijpen. Hou me toch maar iin de gaten ...
-
Comment from Leo Slager
Dick, bedankt voor de toelichting. Het blijft toch een lastig karweitje. Het kostte mij circa 10 minuten om alle wegen stuk voor stuk weer op de juiste plaats in de relatie te krijgen. Dan zijn busroutes een stuk makkelijker :-)
Ways (11)
- Bisschopsmolenstraat (593137635), v1
- Bisschopsmolenstraat (593137636), v1
- Bisschopsmolenstraat (7235297), v8
- Bisschopsmolenstraat (7235386), v5
- Bisschopsmolenstraat (7235506), v7
- Bisschopsmolenstraat (29360020), v12
- Bisschopsmolenstraat (29360038), v10
- 454582513, v2
- Bisschopsmolenstraat (591884720), v2
- Bisschopsmolenstraat (591884721), v2
- Bisschopsmolenstraat (591884722), v2
Relations (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |