Changeset: 59568664
ik heb een paar sloten aan gegeven en een kerk gebouw
Closed by Stefan Hoorn
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
review.. Een kerk geef je aan met amenity=place_of_worship verder nog denomination= protestant, roman_catholic ??
religion=christianHet adres staat er nu 2x op. Dat staat al op de adresnode van het Kadaster. Je hebt het gebouw van vorm veranderd. Dat kun je voortaan beter niet doen, want de luchtfoto's vertekenen.. Alles is ingemeten door het kadaster.
Verder heb je water op land getekend. Dat hoort eigenlijk ook niet.
Ook zie ik een sloot op een rare manier weglopen. wellicht per abuis verplaatst. Ik kijk zo even verder. -
Comment from eggie
Dit was je edit http://overpass-api.de/achavi/?changeset=59568664
-
Comment from eggie
Je ziet nu dat er water over dat eiland loopt. Dit soort mappen is al moeilijk voor ervaren mappers. Begin dus voorzichtig. Ik kijk of ik wat kan herstellen.
-
Comment from eggie
Die lange zebra door dat bos heb je getekend zonder als het ware je potlood van het papier te halen. het is een wirwar van paden op elkaar. Ik haal het weg. Huiswerk mag over.... Neem de tijd. .. niet een lange kluwen maken.
-
Comment from Stefan Hoorn
Maar er loop ook een greppeltje met water dwars over het eiland hij licht op de goede plak maar niet op de juiste manier
-
Comment from eggie
Begin eens voorzicht een stukje pad te tekenen. Dan een nieuw stukje pad dat je vervolgens verbindt.
-
Comment from eggie
Oke... dan nu op de goede manier. Als één way.. waterway=ditch
-
Comment from eggie
En dus niet als een gesloten lijn. Een streep van d enen naar de andere kant. Het is geen vlak.= in dit geval. Succes..
-
Comment from eggie
natural=water is een vlak (maar dat tekenen we niet op landuse)
waterway=ditch is een lijn. Dt mag wel op het land.
Ways (9)
- 594210737, v1
- 594210738, v1
- 87830284, v3
- 87830683, v3
- 87830234, v3
- Flevoweg (140770733), v4
- 87829732, v3
- 87830197, v3
- Eudokiakerk (267770465), v2
Nodes (1-20 of 27)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |