Changeset: 59606488
wandelpaden toegevoegd
Closed by Jeanbart82
Tags
changesets_count | 23 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Jeanbart.. Mag hier werkelijk alleen bestemmingsverkeer doorheen rijden?
Geldt dit voor alle verkeer fietsers, voetgangers?
Vaak wordt dan apart motor_vehicle=destination getagd ipv access=destination
Binnenstraten kun je overigens omtaggen naar highway=residential -
Comment from Jeanbart82
Hoi Eggie. Op dit moment is het nog een toegangsweg voor bouwverkeer met een verbodsbord voor overig verkeer. Ik zie wel dat er langzaam aan parkeerplaatsen bij komen en voetpaden langs de slotenhagenstraat tussen hsnr 119 en 59. Richting de rotonde nog niet. Dus zeg het maar...
Op de Bagviewer zijn in deze omgeving alweer meer panden te zien. Ik weet niet hoe je die kunt inladen. (ook rond de Nijenhuislaan en Garthoffstraat)
-
Comment from eggie
Oke...Jeanbart. duidelijk. Dan is het een kwestie van in de gaten houden.
Gebouwen worden geïmporteerd door een speciaal team vanuit de BAG (Kadaster)
Je doet dan een verzoek in het draadje Verzoek BAG import op het forum. (Inlog identiek aan OSM account- 1ste bijdrage duurt even, want je account wordt hechckt)
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12Je zet dan deze link of de betreffende url link erbij.
https://www.openstreetmap.org/changeset/59606488#map=18/52.53807/6.03630
Doe je het zelf? -
Comment from eggie
Het kan gewoon geïmporteerd worden, want de woningen staan al in de BAG.
Dus even een verzoek doen en je hebt vandaag je huizen.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=nijenhuislaan&resultOffset=0&objectId=0193300000001074&geometry.x=199660.15640307&geometry.y=505681.39158923&zoomlevel=6&detailsObjectId=0193300000001074 -
Comment from Jeanbart82
Ik ga een poging wagen :)
-
Comment from Jeanbart82
Ik heb een verzoek ingediend. voor een import op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=199478.29355659&geometry.y=505931.16858882&zoomlevel=4
Ik zie alleen er nog niet tussen staan, maar dat zal met die check te maken hebben.
Bedankt!
-
Comment from eggie
Nou .. je verzoek zal via het forum moeten lopen van OSM. De BAG heeft z'n zaken al op orde en wij van OSM importeren vanuit het Kadaster. Het je je verzoek hier ingediend?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=702448#p702448 -
Comment from eggie
Gaat goedkomen zie ik al.
-
Comment from Jeanbart82
Inderdaad. Ik zie hem ook staan
Ways (9)
- 594669501, v1
- 594669502, v1
- 594669503, v1
- 594669504, v1
- 594669505, v1
- 594669506, v1
- 65024491, v3
- Toutenburgstraat (52303871), v8
- Slotenhagenstraat (502127660), v6
Nodes (1-20 of 25)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |