Loading...
Changeset: 59707302
Aanpassen naar huidige situatie
Closed by karelgrt
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13878 nl) |
---|---|
review_requested | yes |
source | survey, gpx |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Karel.. Het ligt ongetwijfeld beter, maar als je naar de PDOK 2017 kijkt loopt het toch net even anders. Zet op de achtergrond de BGT omtrekgericht erbij. Dan kun je de wegen precies uitlijnen.
Het fietspad met die fietsroute heb ik vast goed gelegd. Dat was geen edit van jou, maar van iemand die de BING had gebruikt. Ja.. en die ligt niet goed.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=59021 -
Comment from karelgrt
Hoi Eggie, Bedankt, BGT omtrekgericht is een uitkomst en komt precies overeen met mijn track.
Ways (2)
Nodes (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |