Changeset: 59842174
Voetpad
Closed by Remco Pasman
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.8.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Mogen op deze track werkelijk geen fietsen, maar wel motorvoertuigen?
-
Comment from eggie
Een voetpad (wandelpad) wordt aangegeven met highway=footway.. zonder blauw rond bord als highway=path. Wanneer het pad geschikt is voor vierwielvoertuigen bv land / bosbouw/auto/ dan is het een track.
-
Comment from Remco Pasman
Hi
Ik wilde alleen een verbindingspad aanbrengen (en kijken hoe OSM werkt). Vond het niet heel gemakkelijk inderdaad. Dit pad heeft geen borden, de status mbt fietsen is niet heel duidelijk helaas. Ik zou het een 'path' maken, maar de paden die het verbindt lijken nu wel verschillende eigenschappen te hebben.
-
Comment from eggie
Oke.. maar dat wil niet zeggen dat die andere tags van deze mappers kloppen. kijk goed in de wiki hoe je het zou kunnen mappen. Wanneer je ingrijpend de tags van andere wil veranderen kun je deze mappers berichten. Kijk in de historie.
Dit was je edit. .. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=59842174
Een track heft een tracktype.
1 is bv asphalt of beton 5 is nauwelijks herkenbaar.
tracktype=grade5 is de oostwest weg.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
Eggie
Ways (2)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |