Loading...
Changeset: 60256030
doorgaande route elsloo aangegeven
Closed by curt1us
Tags
changesets_count | 34 |
---|---|
created_by | iD 2.9.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-GB |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Curt... probeer een huisarts svp op de adresnode bij te taggen en niet op het gebouw zelf. Winkels, bedrijven e.d. altijd op de adresnode.
Kerken en scholen zijn dan soms weer anders.
Dit was je edit. .. en svp niet schuiven met de kaart met editor iD. Je verplaatst zaken voor dat je het weet.
Kijk je nog naar "je" huisarts.
Wellicht heeft-ie ook een naam.
MVG,
Eggie
Ways (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |