Changeset: 60486188
Road reconstruction. See https://www.hengelo.nl/Welkom-in-Hengelo/Projecten-en-Plannen/Fietssnelweg-F35.html for the complete plans which now have been realised
Closed by Elbie74
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
review.. bedenk....elk begin is moeilijk Elbie..
Begin nooit met access=no. (of ies de weg nog niet open? dan is het highway=construction) Access=no is een wit rond bord met rode rand.
access=no er dus af wanneer de weg open is.
Motor_vehicle=designate hoeft niet op een residential. Is het wellicht ingericht als een cyclestreet?Wanneer een weg een andere weg kruist altijd een verbindingsnode maken.
Niet eerst een weg verwijderen en dan opieuw intekenen, want dan gaat de historie verloren en vet. hier denk ik de straatnaam.
De F35 is niet de naam of er moet echt een straatnaamnord staan.
Ook is het een route en die hoort op een routerelatie.
Zie voorbeeld F16 https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.81833/4.63485&layers=C
Het is de Jeroen Boschlaan en de routerelatie heet F16.'k zal zo even verder kijken op dat snelfietspad wat er al staat. Heb ooit zelf stukjes gemapt hiervan.
Graag reactie,
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Dit waren je edits https://overpass-api.de/achavi/?changeset=60486188
-
Comment from eggie
Boven Hengelo staat al een routerelatie op de F35.. Met editor iD kun (lees mag) je daar echter geen routerelaties mee bwerken. Vraag dan eerst hulp op het forum van OSM. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
-
Comment from eggie
Je hebt het Twekkelerplein al verwijderd. is dat al echt weg? Dat stuk F35 is nergens mee verbonden. Is het nog in aanleg? Dan highway=construction
Welke wegen horen nog wel aan elkaar anders routeert het allemaal niet meer hier? -
Comment from eggie
Het reeds bestaande fietspad vanuit het oosten is niet meer aangeloten op het bestaande wegennet. Ook stond daar een routerelatie op. Er liggen ni in dat kleine stukje twee wegen op elkaar geplakt. Bij geen reactie pas ik wat aan om de routering te herstellen.
De oorspronjelijke mapper is Dick vd Hoven. Hij is ook onze fietsrouteman. Is sein hem even in. -
Comment from dvdhoven
Mijn advies per direct alles terugdraaien. Er zijn wegen verwijderd en nieuwe er vlakbij ingetekend. Je kunt ook uitgaan van de bestaande situatie en daarop aanpassen. Er liggen nu ook wegen los van de Watertorenlaan en dat iis niet nodig
-
Comment from dvdhoven
Het lijkt erop dat de Waterlorenlaan fietsstraat is geworden. Dat kun je prima aanpassen in de bestaande Watertorenlaan. Daarvoor hoef je niet de oude weg te verwijderen en een nieuwe in te tekenen.
Je kunt door de tags aan te passen van een fietspad een autosnelweg maken en omgekeerd. Een weg is alleen maar een lijn, de tags bepalen wat het wordt -
Comment from eggie
Ik draai terug...
-
Comment from dvdhoven
Die routerelatie is overigens niet zo belangrijk. Dat is gewoon een relatie die de loop van de F35 aangeeft. Maar het is natuurlijk wel een sport om die heel te houden. :-)
-
Comment from eggie
reverted door Wijzigingenset #60487806
Elbie.. De historie is hersteld.
Zie advies dvdhoven.
Probeer de tags zo aan te passen dat wegen blijven verbonden en dat de historie bewaard wordt in de bestaande wegen. Dus de zuidelijke Watertorenlaan omtaggen naar highway=?? residential en dan cyclestreet=yes ?? als dat het geval is.
Zorg ook dat wegen blijven verbonden.
Nu was het een enorm rommeltje geworden met allemaal losse eindjes.
OSM lijkt zo makkelijk, maar is het helaas niet.
Overigens doet de routering het nu ook niet van harte want het oostelijke fietspad eindigt in een gravelverbinding met de Watertorenlaan.
Geef een seintje als je hulp nodig hebt. Dan kunnen we helpen. Beschouw het als een oefening.
OSM is vallen en opstaan soms.
Ways (1-20 of 30)
- 1
- 2
- F35 (605830901), v1
- 605830902, v1
- 605830903, v1
- 605830904, v1
- 47150593, v4
- Twekkelerplein (6670239), v10
- 304362943, v2
- Twekkelerweg (6670230), v8
- Twekkelerplein (6670233), v9
- Watertorenlaan (6669985), v6
- Waarbekenweg (6670123), v8
- 304362942, v2
- Watertorenlaan (6670146), v6
- 533230157, v2
321893378, v2321893379, v36669977, v7321893376, v26670137, v66670116, v5
- 5745155845, v1
- 5745155846, v1
- 5745155847, v1
- 5745155848, v1
- 5745155849, v1
- 5745155850, v1
- 5745155851, v1
- 5745155852, v1
- 5745155853, v1
- 5745155854, v1
- 5745155855, v1
- 5745155856, v1
- 5745155857, v1
- 5745155858, v1
- 5745155859, v1
- 45915890, v5
- 3286654759, v2
- 45914276, v4
- 45913962, v4
- 45916313, v4
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |