Changeset: 60567356
Toegangspoort en oprijlaan voor de woning Rooiven 5, 5737PW, Lieshout, Nederland (Entrance gate and driveway for Rooiven 5, 5737PW, Lieshout, Netherlands).
Closed by heinadriaan
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Je hebt hier adresnode Rooiven 5 naar het midden van de rijbaan 't Rooiven verplaatst. het lijkt me dat deze hier niet hoort. Graag reactie
-
Comment from eggie
De adresnode heb ik teruggeplaatst. Wat wilde je bereiken met deze actie? Dan kunnen we wellicht helpen.
-
Comment from heinadriaan
De routeplanner neemt de verkeerde straat (ten zuiden van het huis; de straat "Rooiven"), als je naar Rooiven 5 wilt rijden. De juiste straat die genomen moet worden is ten noorden van het huis, de straat "'t Rooiven".
-
Comment from eggie
Oke..duidelijk.. maar een routeplanner neemt de meest logische weg. Je zult dus de toevoerweg moeten intekenen. Meestal gebruiken we highway=service. Maar dan nog heb je kams dat de zuidelijke toegang gebruikt gaat worden. Een adres aan de weg zetten is niet de geijkte manier. Die komen rechtstreeks van het Kadaster. Vraag anders even op het forum om een evt.oplossing.(even van mijn mobiel) Bedankt voor je reactie. Eggie
-
Comment from heinadriaan
Via de straat "Rooiven" ten zuiden van het huis is het ONMOGELIJK om bij het huis "Rooiven 5" te komen (het einde van die straat komt uit op de poort van het huis "Rooiven 4").
Je uitleg highway=service begrijp ik niet: de straten waarover we het hebben zijn gravelpaden.
Op welk forum dient dit probleem te worden gepost? -
Comment from heinadriaan
Bij Google Maps was de wijziging erg eenvoudig. De wijzigingen daar toch ook gemonitord?
-
Comment from eggie
OSM is een community die aan een kaart werken met als doel "de beste wereldkaart".
Ook zijn er toepassing van en voor rolstoelgebruikers, ook mappen voor het Rode Kruis hoort tot de mogelijkheden,
Kijk even op www.openstreetmap.nl
Ik heb je eerder al een welkomstmail gestuurd met uitleg. Het zijn allemaal vrijwilligers. Natuurlijk proberen we wel nieuwe mappers te begeleiden. Ik kijk even of ik iets kan aanpassen.
Er is geen hoofdkantoor waar wordt gemonitord.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Toevoer weg naar nr 5 ingetekend als track met "surface=gravel".. rendering duurt even.
Wanneer je een account aanmaakt bij OSM is dit om je actief met mappen bezig te houden. Wanneer zaken niet kloppen en je wilt niet actief mappen kun je ook een opmerking op de kaart plaatsen.
Daar zijn we ook blij mee.
Het adres zal voortaan via de nieuwe track lopen. De zuidelijke straat stond als Rooiven getagd. Een deel van de noordelijke straat als 't Rooiven. Ik heb daar Rooiven van gemaakt conform de adressering.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Ik heb je nogmaals het welkomstbericht gestuurd per PB
-
Comment from heinadriaan
Bedankt voor de wijziging, het werkt perfect!
Ik wist niet dat een OSM account voor actieve mappers is; voor mij is denk ik de mogelijkheid om alleen feedback bij een kaart te leveren genoeg. -
Comment from eggie
oke.. Mocht je in de toekomst belangstelling krijgen voor mappen en je eigen omgeving verbeteren dan ben je uiteraard van harte welkom.
Markers zetten met opmerkingen kan natuurlijk ook.
MVG,
Eggie
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |