Changeset: 60568861
Updated the type of building and the address.
Closed by frans_re
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Nu nog amenity=school erop. building=school levert geen sybool op.
Gebouwen geen adres geven. Die adressen zijn als het goed is aanwezig op de adresnodes. Graag reactie. -
Comment from eggie
De school was al getagd op een node . Ik pas hier wat aan. het is allemaal dubbel nu.
-
Comment from eggie
De Eben haezerschool staat er ook nog op als node. Zit deze school ook in het gebouw?
-
Comment from eggie
Overigens heb ik nog niets aangepast, maar erg duidelijk is het nu niet.
Wanneer twee scholen in het gebouw zitten kun je het best op twee aparte nodes de info zetten en van het gebouw de naam afhalen. -
Comment from frans_re
Er zit maar 1 school in het gebouw: CBS De Ark. Ik zal proberen dat duidelijk te maken/recht te zetten.
-
Comment from frans_re
Ik kan niet vinden waar ik amenity=school kan zetten.
-
Comment from frans_re
Ik kan niet vinden hoe ik de Eben-Haëzerschool kan verwijderen.
-
Comment from frans_re
Ik heb het adres van het gebouw gehaald.
-
Comment from eggie
Ik kijk even..
-
Comment from eggie
Wanneer je in editor iD klikt op alle tags en dan het plusje kun je regels toevoegen.
Zelf werk ik met editor JOSM . -
Comment from eggie
Ik heb amenity=school toegevoegd en de website https://www.cbsdeark.com/
naam aangepast naar CBS De Ark. Eben-haezerschool verwijderd.
Vreemd is wel dat in de contactgegevens van de school 16b wordt genoemd, maar die adresnode is niet aanwezig.
De naam zal na enige tijd verschijnen. rendering duurt altijd even. -
Comment from frans_re
Bedankt! Ik kon "amenity" niet vinden in het lijstje daar, dus ik dacht dat dat vast niet de juiste plek zou zijn om dat in te vullen...
-
Comment from eggie
Editor iD is toch wel erg onoverzichtelijk. Online editor potlatch2 werkt een stuk intuïtiever. Die gebruik ik voor simpele zaken. Josm is voor de ervaren mappers de standaardeditor.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Succes verder,
Eggie
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |