Changeset: 60715534
Вніс правки
Closed by Myazyk
Tags
changesets_count | 10630 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | OpenStreetMap (Standard) |
locale | uk |
Discussion
-
Comment from olehz
та скільки ж можна? ОСМ - це не історичний проект аби заносити, все "колишнє" (old_name - цього достатньо). по документах 91-93 рр. такої площі вже не існувало
-
Comment from Myazyk
А я хочу, щоб люди знали, що там колись була площа, які чомусь ліквідували. А могла б бути чудова площа з памятником та лавочками
-
Comment from olehz
Правила проекту: це реальний стан речей, а не бажання. Те що є зараз, а не те, що було колись або може бути у майбутньому. Що тут такого незрозумілого?
-
Comment from Myazyk
То нафіга ти на Війтівській Горі 129, 131 та 133 наніс дані які були колись ,а не є зараз?
-
Comment from olehz
бо я фізично не можу для кожно обєкту історію дивитись і на основі фотографій якого року він був намальований і ким. проте, це зовсім інша історія. я взагалі можу не чіпати Вітійську Гору
-
Comment from Myazyk
Гора не Вітійська, а Війтівська
Ти чіпай, але не видаляй дані які я наніс, не малюй паркани на угад, не обрізай площі садів -
Comment from olehz
відносно саду. ти верхню його частину сам парканами поділив. то можна зліпити в полігони як мікросади по 3-4 дерева. але якщо братись за такий мікромапінг, то тре біля кожного будинку у місті мікросад обмальовувавти
-
Comment from olehz
ця правка не про сади чи граматичні помилки. А про те, що в OSM історію пхати не тре. А то завтра комусь захочеться на місці Дрогобича позначити океан Тетіс, або льодовики. Або влупити до якоїсь старої будівлі увесь список установ чи власників, які там колись були
-
Comment from olehz
І до речі, згідно документів щодо перейменування вулиць Дрогобича 1901 року, все не так трохи було:
Зварицька площа йшла від жупного моста до соляних джерел (це там де гаражі і стоянка сьогодні)
А ще була площа Св. Юра, яка обіймала територію біля дерев’яної церкви Св. Юрія Побідоносця
-
Comment from Myazyk
Ти невиносимий!
Я парканами межі саду не ділив! Там просто у саді є паркани
Ти маєш авто - сядь, поїдь і подивись місцевість і не нанось на карту некоректну інфу
То не мікросади по 3-4 дерева, які є біля будинків - то залишки саду польського пана, які за Радянського Союзу не вдалось донищити -
Comment from Myazyk
Ти б краще територію солоного ставка №15 наніс би, а то прошу тебе 4 місяці про то
-
Comment from olehz
нанесу я тобі той шматок саду. але трішки потім. зараз там увесь мультиполігон мікрорайону зламаний - тре то дофіксати
-
Comment from Myazyk
Я вже сам помучився зі зв'язками і виправив
-
Comment from olehz
http://maydan.drohobych.net/?p=27949 - та площа на місці сучасного гаражного кооперативу була. при чому тої площі вже майже 100 років як нема. відповідно, навіть в old_name нема сенсу залишати.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |