Changeset: 60766495
Foot path
Closed by Plebscape
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Het wandelpad loopt hier dwars door de huizen.
-
Comment from Plebscape
Hier zit een tunnel om makkelijk naar de trein te kunnen gaan.
-
Comment from eggie
reverted door Wijzigingenset #60768609
-
Comment from eggie
De onderdoorgangen heb ik hersteld.
-
Comment from eggie
Dat klopt en het is nu goed gemapt met tunnel=building_passage.
Beperk je in het begin svp. Begin met een klein paadje en een bankje in een park. Niet heel abcoude vol voetpaden met de naam "food path", want dat klopt gewoon niet. OSM is iets ingewikkelder dan je inschat.
Bedankt voor je reactie.
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |