Changeset: 60776183
grasland en vijver toegevoegd
Closed by Borry
Tags
changesets_count | 13 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dit gebied is veel te groot voor een edit? Wat is je bijdrage hier eigenlijk? Wanneer je schuift met de kaart in de editmodus levert dit messtal een hoop schade op voor de kaart. Graag reactie
-
Comment from eggie
Het is niet gebruikelijk om in achtertuinen grass te gaan mappen met effecten over heel Maastricht.
-
Comment from eggie
Je hebt nog een vijver gemapt bij de kinderboerderij.. daarna ben je gaan schuiven met de kaart. Wanneer je iets doet bij de kinderboerderij dan eerst opslaan.. uit de editmodus .. en dan pas naar de andere kant van Maastricht. Graag reactie, want we zien veel schade op deze manier.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
.. of een vijver weggehaald , maar de ways laten staan zonder verdere tags. Wanneer daar geen vijver meer is kun je die beter helemaal verwijderen.
-
Comment from eggie
name=Vijver verwijderd
Dat is van de zelfde orde als name=bankje of name=huis en hoort niet op een kaart thuis. -
Comment from Borry
enige edit zou in Borgharen moeten zijn (vijver en gras)...
Dus eigenlijk zo min mogelijk scrollen?
Kan jij de grote edit over de kaart snel ongedaan maken? Gezien de aanpassing alleen in Borgharen moet zijn en niet over "heel" Maastricht.
De vijver bij de kinderboerderij heb ik alleen aangeklikt, als voorbeeld v.d. taggs. Vreemd dat hierdoor e.e.a. wordt aangepast. De vijver ligt daar nog altijd. Ernaast is ook een klein vijvertje gemaakt voor de pinguins (https://www.limburger.nl/cnt/dmf20180704_00066660/tumult-over-zwartvoetpinguins), maar die zal ik maar niet toevoegen. Ga de voorbeelden nog eens doorlezen, voordat er nog meer schade wordt aangericht...
-
Comment from eggie
Oke.. fijn dat je reageert. Dat grote editgebied was dacht ik je voorlaatste edit.
In je laatste edit heb ik de naam vijver weggehaald en gelijk een serviceweg gemaakt naar de garages.
Dan kan ik deze changeset dus niet zonder conflicten meer terugdraaien. Er is "onderweg"geen schade geconstateerd. De tags bij de vijver bij Daalhof zijn volgens mij verdwenen. Dus bij het aanklikken is iets gebeurd. :)
Ik draai niet terug en kijk wel even naar die vijver bij Daalhof. Weet je zeker dat die er nog is?
.. en scrollen.. Niet doen met editor iD. Je edits zijn met de linkermuis en het scrollen ook. Zo ontstaat de schade. Er zijn beter editors zolas JOSM, maar dan zul je je er ook echt in moeten verdiepen.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Scrollen is met rechts en editen met links. Maar helemaal niet scrollen is het beste. Ik repareer Daalhof even. -
Comment from eggie
Die vijver bij Daalhof is er weer. Dat is nu net een heel ingewikkeld stukje mapping.
Het zijn multipolygonen. Het vlak kinderboerderij is outer. De vijver inner.
Dan is de vijver weer de outer van dat eilandje als inner. Zoiets gaat alleen maar goed met JOSM en een dot ervaring. Ook ik was eens beginner. :)
Je zou op kaarten anders het eilandje niet zien. .. en water mag dus eigenlijk niet op landuse. Mocht je je er in willen verdiepen en het serieus willen aanpakken dan moet het vijvertje in de tuin de inner worden van het gras.
Ways (2)
Relations (1)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |