Changeset: 60792522
Deze laad en los straat staat nog niet op OSM. Wij ontvangen van chauffeurs de opmerking dat ze het niet konden vinden.
Closed by Bigwill61
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
.. maar name=Laad en los straat zal toch niet de straatnaam zijn?
Waarschijnlijk zal dit gewoon De Meeten moeten zijn.
Maak dan een tag met "description= Laad- en losplaats Gostore XL" en haal de naam eraf. Dan staat het toch in de database.
Graag reactie -
Comment from Bigwill61
Hallo Eggie,
Bedankt voor je snelle feed back.
De laad en los straat heeft idd geen naam.
ik zal hem aanpassen. -
Comment from eggie
Oke.. pas dan ook tertiary_link aan. dat klopt niet. gewoon highway=service
-
Comment from eggie
Ik pas het hier even aan, want je hebt de weg ook vastgeplakt aan het gebouw.
-
Comment from eggie
aangepast... een tertiary_link is iets heel anders.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |