Changeset: 60809735
merged with addressnode
Closed by eggie
Tags
build | 2.5-37-ga38498b2 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.5 |
Discussion
-
Comment from kaartjesman
Please revert this, you seem to not have been there. The hotel entrance and the restaurant are two separate things.
-
Comment from eggie
Dag Kaartjesman,
Don't shoot the pianoplayer. In het begin volgen we de edits van (her|)startende mappers. Het is gebruikelijk op de adresnode bij te taggen. Dat staat los van het feit of ik ergens wel of niet geweest ben.
Twee "instellingen" op één adres is altijd een dilemma.
Niet taggen op gebouwen is met consensus besloten in de OSM community. Uitgezonderd kerken en soms scholen. Het is vaak schipperen.
Op jouw verzoek zal ik het terugdraaien.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
reverted door Wijzigingenset #60862683
-
Comment from eggie
Ik he b het teruggedraaid. De reden om op de adresnodes bij te taggen is in het feit gelegen dat je bij een zoekopdracht alle info gecombineerd ziet met het adres. Dus ook website, phone, openingstijden.
-
Comment from kaartjesman
klinkt goed, in dit geval zijn al die dingen verschillend voor het restaurant en het hotel. Dus het is good dat ze gescheiden zijn.
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |