Changeset: 60900608
Ik kon het adres wel vinden in Google Maps maar niet hier. Vandaar even het adres toegevoegd zodat deze plek ook op adres vindbaar is.
Closed by André Dorst
Tags
changesets_count | 11 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Eigenlijk hoort een adres niet op het gebouw zelf. Het staat al op de adresnode van het Kadaster. Nu zit het dubbel in OSM Ik had het even tijdelijk verwijderd om te testen of de hoeve wel kan worden gevonden. Ne dus, maar met het adres op de hoeve zelf ook niet.
Ik heb het adres er inmiddels weer op gezet.
Het is dus wel te vinden op Biesboschhoeve en dan is het adres Beverpad 24
https://www.openstreetmap.org/search?query=Biesboschhoeve%20%2C%20drimmelen#map=19/51.73559/4.75731Vreemd.
-
Comment from eggie
Dit is het geimporteerde adres vanuit het Kadaster. Ergens zint een fout in de Nominatim van OSM.
Zal het eens op het forum vragen.
In de Biesbosch ben ik lokale mapper.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=biesbosch%2024,%20drimmelen&resultOffset=0&objectId=1719200000011181&geometry.x=111327.033&geometry.y=416420.626&zoomlevel=6&detailsObjectId=1719010000011181MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Zie evt. reactie op forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=708391#p708391
-
Comment from eggie
Ik heb het voorlopig opgelost door een track in te tekenen naar het huis met name=Biesbosch. Het adres van het gebouw heb ik verwijderd. Dat hoort daar niet.
de adresnode is nu te vinden met een zoekslag.
https://www.openstreetmap.org/node/2851503031 -
Comment from eggie
Door de track een naam te geven werkt het wel, maar dat is niet volgens de regels van OSM.. Op naam van het gebouw is de hoeve te vinden. name=Biesbosch heb ik verwijderd.
Een adres op het gebouw helpt dus ook niet en is tegen de regels.
Wel nog addr:housename=Biesboschhoeve toegevoegd aan gebouw. -
Comment from André Dorst
O prima, eggie. Ik wist niet dat het tegen de regels was om een adres aan een gebouw te koppelen.
Bedankt voor je reactie en actie. ;-) -
Comment from André Dorst
Maar: nu is het dus nog steeds niet op adres te vinden. Terwijl het gebouw wel degelijk een adres heeft: Biesbosch 24, 4924AA, Drimmelen
-
Comment from eggie
Maar dat ligt niet aan het adres. Het ligt aan OSM. Zie forumdraadje.
Het werkt alleen als je de ingetekende track rond het huis name=Biesbosch geeft, maar die track heet dus niet Biesbosch. Er is geen straat met een straatnaam hier. Dat is het probleem.
Op de naam van de hoeve is het natuurlijk wel te vinden.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=708396#p708396
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |