Changeset: 60919724
Grens Zuid-Pool aangepast
Closed by Red_Ray
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste Red Ray
Alle gebouwen zijn import vanuit het Kadaster. Deze zijn nauwleurig ingemeten. het is dan ook niet verstandig deze gebouwen van vorm te veranderen. Luchtfoto's vertekenen vaak.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Het was inderdaad helemaal niet goed. Ik laat het gebouw wel opnieuw importeren via het BAG team. Zie forum
reverted door Wijzigingenset #60924743 -
Comment from eggie
Reverted eigen changeset
-
Comment from eggie
Zie verzoek op forum voor nieuwe import.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=708499#p708499
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Waarschijnlijk kijk je naar de dakrand en was het gebouw op het maaiveld wel goed gepositioneerd. Het gaat dus niet om het dak. Volgens de BGT lag het namelijk goed. Even afwachten wat de import oplevert en dan liever afblijven.
-
Comment from eggie
Is hersteld en aangepast... graag zo laten
Ways (3)
Nodes (1-20 of 22)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |