Changeset: 60957412
This section of the Herenweg is not allowed for bicycles. They need to follow the streets Buren followed by Molenweg.
Closed by chielmi
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl-NL |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Dag Chielmi. Je hebt nu alleen bicycle=no veranderd in bicycle=use_sidepath. Hoogstwaarschijnlijk zal er een wit bord staan met een rode rand met een fiets erin. In dat geval is het bicycle=no
In dat geval was het al goed getagd. Bovendien is hier geen sidepath.
Graag reactie..
MVG,
Eggie -
Comment from chielmi
Hmm, ik meende écht dat ik bicycle op "yes" zag staan, en het dus naar "no" heb gewijzigd. Idd, verboden voor fietsen idd. En idd geen sidepath. Ook niet voor voetgangers.
Michiel
-
Comment from eggie
Michiel
Dit was je edit.. Het was juist anders om.'k heb niet goed gekeken.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=60957412
Het was getagd door Allroads met use_sidepath. Wel wonderlijk, want er is geen weg in de buurt.
Je kunt het aan Allroads vragen door op z'n naam te klikken. Je kunt dan een bericht sturen. Hij is een actieve mapper. Het verhaal blijft overeind.
bicycle=no met een verbodsbord en use_sidepath als er geen bord staat.
Alslokale mapper zal je dat wel weten.
Het effect is overigens hetzelfde. het routeert hier niet voor tweewielers en voetgangers.
. -
Comment from eggie
Even gespiekt op "kijkstraat".
Het is hier dus
inderdaad
bicycle=no
moped=no
Voetgangers hebben hier niets te zoeken of ze moeten in de berm willen lopen -
Comment from chielmi
Oke. Ik werd er op getriggerd omdat ik donderdag over deze weg werd geleid met een route die ik op een site met osm data had gemaakt. Daarom leek het alsof het niet klopte in osm, maar mogelijk gebruik de site verouderde data.
-
Comment from eggie
Ben benieuwd welke data dat is. Het stond hier in ieder geval op slot voor fietsers .. alleen bicycle=no is beter volgens de bebording.
En Allroads heeft het pas op 20-07-18 op slot gezet.. dus dat kan kloppen. -
Comment from chielmi
Ah, 20-7. Dat is heel recent.
Ik ga het in de gaten houden voordat ik weer een aanpassing doe.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |