Changeset: 60960619
Updated an industrial building
Closed by Han Welten
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 8.2.10 |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Han.. gebouwen zelf horen geen adrestag te krijgen . Die bevinden zich al op de adresnodes. Ik zie nr 7 trouwens op het gebouw links.
Dit gebouw zou nr 13 zijn.
Wanneer adressen niet kloppen kun je dit doorgeven aan het kadaster. https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=staalstraat%2013%20lely&resultOffset=0&detailsObjectId=0995010000760893&objectId=0995200000760892&geometry.x=164341.32140052&geometry.y=506105.3755982&zoomlevel=7 -
Comment from eggie
Nummer en straatnaam heb ik verwijderd van het gebouw. Dat hoort niet in OSM Maak je zelf een melding bij het Kadaster als je van mening bent dat dit nr 7 moet zijn?
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |