Changeset: 61089902
De huislijnen liepen niet goed. Ze gingen tot aan de straat ipv alleen het huis en garage en/of schuur.
Closed by Redfix86
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.9.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Hallo Redfix,
Gebouwen worden rechtstreeks geïmporteerd vanuit het kadaster.
Daar kun je dus beter van afblijven.
Als het bij het kadaster fout staat, kun je daar verzoeken om de zaak te laten verbeteren.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=160000&geometry.y=455000&zoomlevel=0
Staat het gebouw goed in het kadaster dan kun je via het forum verzoeken om het gebouw te importeren in OSM.https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from dvdhoven
Pand opnieuw uit BAG geïmporteerd.
Zoals Leo aangaf, als het niet klopt, terugmelding aan de BAG en als die verwerkt is, kan het pand opnieuw geïmporteerd worden.
Ways (1)
Nodes (12)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |