Changeset: 61325720
Oneway moet -1 zijn i.p.v. yes
Closed by Arriva Nederland
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Ik kan niet precies zien wat je hebt gedaan. De weg staat nog steeds als oneway=yes en dat is correct hier. Of heb je de richting van de weg omgedraaid. Dat kan soms consequenties hebben voor routerelaties.
MVG,
eggie -
Comment from Arriva Nederland
Ik heb alleen de rijrichting aangepast.
Ik had ook verwacht dat de value in -1 zou veranderen. nu zijn de nodes aangepast waardoor de value op 'yes' is blijven staan (wat goed is). -
Comment from eggie
Oke.. het is correct zo. -1 wordt ontmoedigt om te gebruiken. Editor iD doet nog wel eens gekke dingen als je iets verandert, maar is dus toch verder ontwikkeld in de goede richting. De ervaren mappers gebruiken tegenwoordig bijna allemaal JOSM die rekening houdt met de role routerelaties.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Mapse verder..
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |