Changeset: 61759085
Today I actually used the bikepath to cross the motorway N18
Closed by Bart den Dulk
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Inmiddels even gekeken naar je bijdrage.
Ik heb het iets aangepast, ik ken de situatie ter plekke niet, dit terzijde.
Het fietspad dat je geplaatst hebt had je door een tunnel geplaatst, daar zal de ingang niet zitten. Inmiddels heb ik deze tunnel iets kleiner gemaakt.
Daarnaast had je het fietspad door laten lopen over de bestaande tunnel. Hier heb ik het stukje fietspad verwijderd, omdat er (vermoedelijk) één gedeelde tunnelbak is.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=61765435 -
Comment from Bart den Dulk
Hoi, daar waar het fietspad onder de N18 gaat, gaat hij wel degelijk door de tunnel waardoor ook het water stroomt. Daarmee kun je dus ongehinderd de N18 voorbij als fietser. De vraag is dus of de tunnelbak terecht is of niet. Je kunt het ook als brug zien waarbij zowel water als fietspad onder de weg doorlopen. Ik ben onvoldoende ervaren om dit goed te vertalen naar het bijwerken van de kaart dus daarvoor dank!
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |