Changeset: 61759213
Today I actually used the bikepath to cross the motorway N18
Closed by Bart den Dulk
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.10.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
De barrier=* is een goede toevoeging.
Maar het is zeker geen highway=motorway_junction.
Die heb ik dus maar verwijderd. -
Comment from Bart den Dulk
Hoi Leo, heb je die aan beide kanten verwijderd? Welk object is de juiste indien er paaltjes staan die auto's tegenhouden maar fietsers doorlaten?
-
Comment from Leo Slager
Dat soort dingetjes kun je opzoeken in de wiki.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:barrier
een paaltje (bollard) laat dus geen motorvoertuigen door maar alle tweewielers en voetgangers kunnen gewoon passeren. Dan hoef je daar verder niets aan toe te voegen. -
Comment from Leo Slager
De andere kant heb ik niet bekeken, omdat er niets zichtbaar was op de kaart.
Maar dat komt dus omdat het wel tot 3 dagen kan duren voor alle tiles en zoomniveau's zijn bijgewerkt.
Het slingerhek is prima, maar noexit=yes betekent dat er niemand meer over het fietspad kan navigeren want dat staat voor een doodlopende weg. Die haal ik dus ook even weg. -
Comment from Bart den Dulk
Thx! Ben een newbie dus nog ff wennen en zoeken :-)
-
Comment from Leo Slager
Laat je daar niet door ontmoedigen.
En vragen staat vrij.
Veel plezier met verder mappen
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |