Changeset: 62037387
Navigation not using this route due to layer=1
Closed by Jack de Mepper
Tags
build | 2.5-37-ga38498b2 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.5 |
Discussion
-
Comment from Leo Slager
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from Leo Slager
Access=* is geen geldige waarde.
Je kunt dat opzoeken in de wiki. -
Comment from Leo Slager
Helaas lag de oorzaak ergens anders.
Iemand heeft de slagbomen van de beide bruggen voorzien van de tag barrier=liftgate. En dat blokkeert alle verkeer over de beide bruggen.
De brug is correct met layer=1 -
Comment from dvdhoven
In Zutphen zitten al een aantal jaren ook tags met barrier=liftgate op de Oude IJsselbrug en daar heb ik nog nooit een note voor langs zien komen of op een andere manier gehoord dat het niet routeerde. Alleen staat daar er een access tag bij met access=yes en kennelijk werkt dat
-
Comment from Leo Slager
Dan zou de fout dus in de navigatie-app kunnen zitten.
De ingebouwde Graphhopper kan wel over de brug en OSRM kan geen route vinden. -
Comment from eggie
Dacht dat barrier= gate en lift_gate gewoon routeert zonder access tags. .. maar kan me vergissen. De industrieterreinen Dordtse Kil en Moerdijk zijn ook voorzien van lift_gates. Kan alleen nu niet checken of er access tags opstaan. (Routering generic routable)
-
Comment from eggie
Op de zuidelijke randweg industriegebied moerdijk is het kennelijk nu een hek geworden. Zal zo n schuifhek zijn voor het weekend en nacht. Dat routeert niet meer. Wellicht geen access yes of de bijbehorende conditional tags erop. Kan nu niet kijken. Wel even gecheckt met mapsource. Geen goed internet hier.
-
Comment from eggie
Lift gates industrie Dordtse Kil III routeren gewoon in generic routable.. weet niet of er access tags staan.
-
Comment from eggie
Hier even een note gezet bij dat schuifhek voor nacht en weekend ter lering ende vermaeck. Het routeert hier niet.. Dat zou eigenlijk wel moeten https://www.openstreetmap.org/#map=15/51.6569/4.5587&layers=N
-
Comment from Leo Slager
geen access tags. En nu is het resultaat precies omgekeerd. OSRM routeert wel en Graphhopper routeert niet.
-
Comment from eggie
Leo.. heb je het hier over moerdijk?
-
Comment from Leo Slager
Ja. route over de rotonde en door de gate.
-
Comment from eggie
Dan zullen in de verschillende routeplanners en ook de generic routable in garmin gps heel wat terreinen ontoegankekijk zijn.
-
Comment from Jack de Mepper
OK bedankt voor het corrigeren van mijn wijziging en het aanpassen van de lift_gate met access=yes. Dat lijkt inderdaad de juiste oplossing te zijn, al is dat nog niet direct zichtbaar via diverse online OSM route planners, waarschijnlijk vanwege kaart updates. Beetje lastig controleren op deze manier helaas.
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |