Changeset: 62141937
Dit is een tunnel waarbij het oppervlak asphalt is.
Closed by GPX Speedtag
Tags
changesets_count | 42 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from A67-A67
Je hebt een onoverdekte verdiepte ligging als tunnel getagd. Dat is verkeerd, een tunnel is ondergronds. Ik heb het hersteld naar cutting=yes (verdiepte ligging).
Daarnaast gebruiken we bij OSM een punt als decimaal scheidingsteken, in plaats van een komma.
-
Comment from GPX Speedtag
Dat is echter onjuist.
De weg is gegraven en gaat dan onder het spoor door.
Ook is er gegraven om de weg onder de middenweg door te laten gaan.
De weg bevind zich dus wel degelijk onder de grond. -
Comment from eggie
Je legt alle adviezen naast je neer en gaat helaas gewoon je eigen gang. Nu heb je weer een tunnel aangebracht bij het fietspad?
-
Comment from Commodoortje
inmiddels komma's gecorrigeerd naar punt.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=62158456
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |