Changeset: 62375754
Korekta nazw ulic
Closed by pittorseque
Tags
changesets_count | 35 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal 2: Orthophotomap (aerial image) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Taka korekta nazw, że teraz mamy:
- odcinek ulicy Księcia Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego (+ 16 adresów)
- odcinek ulicy Franciszka Druckiego-Lubeckiego (bez adresów)
Edytor iD słabo się nadaje do takich zmian (brak wyszukiwania obiektów po nazwie i w ogóle zaznaczania kilku obiektów) - do tego lepszy jest JOSM.
To powiedziawszy, w rejestrze TERYT ( http://eteryt.stat.gov.pl/eTeryt/rejestr_teryt/udostepnianie_danych/baza_teryt/uzytkownicy_indywidualni/wyszukiwanie/wyszukiwanie.aspx?contrast=default ) nazwa jaka była wcześniej jest poprawna.
-
Comment from maraf24
Pańska dochodzi do Fabrycznej.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |