Changeset: 62636119
ik heb voetpaden in vronen toegevoegd.
Closed by CasGroenigen
Tags
changesets_count | 28 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Oke.. ziet er netjes uit, maar.... hier komt de volgende regel van mappen in OSM. Geen parallelvoetpaden taggen waar je zo van de stoep de weg op kunt stappen. Dat routeert allemaal niet. Alleen als er een groenstrook ligt mag een jee trottoir mappen.
footway=sidewalk hoort niet op die paden.
Wel kun je op de hoofdrijbaan aangeven dat er een trottoir is met sidewalk=left, right, both, none
OSM zit vol met die eigenaardige regels. het is dus zaak je goed in te lezen in de wiki. -
Comment from eggie
Ik heb wat aangepast
-
Comment from eggie
Langs de Kalslagerring heb ik het trottoir verwijderd De tag sidewalk=right staat op het fietspad. Al die trottoirs hoort echt niet. Dat wordt bewust niet gemapt.
Graag reactie -
Comment from CasGroenigen
dankjewel, sorry dat wist ik nog niet en oo sorry voor mijn late reactie
-
Comment from eggie
Oke.. toch bedankt voor je reactie.. :)
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |