Changeset: 62643740
Fietspaden eigenschappen toegevoegd en parkeeruitgang zwaluwenlaan
Closed by fester7
Tags
changesets_count | 7 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
review.. Ziet er netjes uit. Even los van je eigen edits. Paralleltrottoirs worden niet gemapt. Je kunt immers zo van het trottoir overal het fietspad opstappen. Het routeert gewoon niet, daarom ontmoedigen we het apart mappen van die trottoirs.
Wel kun je aan het fietspad de tag sidewalk=right meegeven.
Dat kan ook bij de hoofdrijbaan indien van toepassing.
Wanneer er een groenstrook tussen ligt wordt een trottoir wel gemapt.
MVG,
Eggie -
Comment from fester7
Dankjewel eggie!
Het is mij ook niet helemaal duidelijk wanneer het fietspad daadwerkelijk lòs moet worden getekend? De fietspaden aan de Korhoenlaan zijn onlosmakelijk verbonden met de hoofdweg, en gescheiden door een berm van ongeveer 2m. Moet deze dan in theorie los ingetekend worden of dmv een tag op de normale weg?
-
Comment from eggie
Heel simpel. Wanneer er dus een groenstrook tussen ligt apart mappen. Dan wel zorgen dat er verbindingen zijn met de tegenoverliggende wegen, want anders zit je op zo'n fietspad opgesloten.
Tenminste als er zo'n verbinding bestaat. Daarna kan de hoofdrijbaan op slot met bicycle=use_sidepath
Verdere tags voor een fietspad: zie..
G11: mofa=yes, moped=no, traffic_sign=NL:G11
G12a: moped=designated, mofa=designated, traffic_sign=NL:G12a
G13: moped=no, mofa=no, traffic_sign=NL:G13
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Cycleway
Parallelfietspaden worden wanneer ze pal langs de hoofdrijbaan liggen ook wel getagd met cycle=track, maar met een groenstrook ertussen heeft apart mappen de voorkeur. -
Comment from eggie
Het fietspad aan de westzijde lijkt er niet te zijn op de luchtfoto pdok 2017.
Het fietspad aan de oostzijde zou oneway=no moeten zijn. , maar wellicht is het hier veranderd? -
Comment from eggie
Plaatselijke kennis is hier vereist.
-
Comment from fester7
Over welk fietspad heb je het? Korhoenlaan? Daar is een fietspad aan beide zijden.
-
Comment from fester7
De westzijde is gescheiden door een verhoging/smalle opstaande rand
-
Comment from eggie
Dan apart dus.
-
Comment from eggie
Maar de oorspronkelijke opmerkingen in het begin van het commentaar sloegen op de voetpaden. We mappen niet de langsliggende voetpaden langs de fietspaden. Dan evt. aan het fietspad de extra tag sidewalk=right/left enz. meegeven.
Ways (13)
- 626014210, v1
- Europaboulevard (439575711), v9
- Europaboulevard (439574946), v5
- Parijslaan (7536212), v16
- Korhoenlaan (362535000), v4
- Korhoenlaan (7535972), v12
- Korhoenlaan (7536229), v6
- Korhoenlaan (618788483), v2
- Korhoenlaan (7536191), v12
- Korhoenlaan (7536242), v11
- Reigerlaan (7536257), v11
- Reigerlaan (7536253), v11
- Zwaluwenlaan (7536256), v8
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |