Changeset: 62651553
Binnenkort nieuwbouw
Closed by gammelepeer
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Gebouwen worden in OSM niet zelf ingetekend. Je hebt nu van een ander gebouw waar de Kadaster gegevens op staan een nieuw gebouw gemaakt met naam. Gebouwen worden echter via het forum geïmporteerd vanuit het Kadaster. Dit gaat op verzoek in het draadje Verzoek BAG import.
Wanneer de bouw nog bezig is.. kan er een vlak met landuse=construction op worden gezet.
MVG en graag reactie
forum:
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from eggie
Is het voorgaande gebouw nr 34 al gesloopt? Ik draai je changesets terug en pas wat aan. Dit is niet de juiste manier.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=eerste%20zeine%20134&resultOffset=0&detailsObjectId=0867010000058943&objectId=0867100000017255&geometry.x=133430&geometry.y=410687&zoomlevel=6 -
Comment from eggie
Ik heb wat aangepast.. zodra het nieuwe complex in de BAG viewer is te zien kun je het laten importeren. Doe je dat zelf?
Svp niet zelf gebouwen gaan intekenen.
MVG,
Eggie
Ways (1)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |