Changeset: 62672192
'Beach' in het midden van de Wijde Blik veranderd in 'wetland'. Ook stukken gras veranderd.
Closed by mkschmidt
Tags
changesets_count | 20 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste mk.. Dit zijn allemaalmultipolygonen. Daar kun je niet "ongestraft" aan sleutelen wanneer je nog weinig ervaring hebt. Je mag geen vlakken bv aan de inner mp vastmaken. dat hoor je op een andere manier op te lossen. met editor iD gaat dat echt niet.
-
Comment from eggie
Graag reactie, want je gaat nu schade zien.
-
Comment from mkschmidt
Hallo eggie, bedankt voor je berichten. Ik begrijp wat je bedoelt, ik zal meer op de wiki gaan lezen over multipolygonen en hoe ik JOSM moet gebruiken. In de tussentijd kunnen de bewerkingen natuurlijk teruggedraaid worden als ze echt schadelijk zijn.
-
Comment from eggie
Oke.. bedankt voor je positieve insteek. Ik draai deze changeset even terug.
In de rest van het waterland zitten talloze fouten overigens niet van jezelf. Een deel heb ik al gerepareerd.
De grootste fout is dat water op land wordt gemapt.
Ik kij verder even of ik het plakwerk simpel kan losmaken bij het aangelegde pad. Dat hoef niet te worden teruggedraaid. -
Comment from eggie
reverted door Wijzigingenset #62673036
-
Comment from eggie
Ik heb je edits teruggedraaid, maar zo als het nu is is het ook niet goed. Dat zand hoort eigenlijk niet op het grass te zijn gemapt. Er hoort een losse mp om de delen beach en grass. Die moet dan in de mp worden opgenomen. Ik zal het in ieder geval herstellen.
-
Comment from mkschmidt
In werkelijkheid is daar geen zand. Het water is gewoon ondiep waardoor de bodem te zien is.
-
Comment from eggie
No eens gekeken. het was goed gemapt. Er ligt een losse mp om het grass en het zand.
Die is opgenomen als inner in de outer van het de wijde blik. Het is nu goed zo. De kleur zal weer terugkomen. -
Comment from eggie
Oke.. Dan begrijp ik wat je probeerde.. Ik pas wat aan.
-
Comment from eggie
Even wat uitgeprobeerd dat je het als ondiepte ziet, maar geen strand. Rendering maar even afwachten.
-
Comment from eggie
Toch weer veranderd in de oorspronkelijke tag beach. ...tidalflat is anders mappen voor de renderer.
Bovendien is er geen getijde verschil.
Wetland is het in ieder geval niet.
Denk dat dit nog het beste is of je moet er natural = water van maken.
Op Kadasterkaarten is dit ook als beach getagd.
Ways (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |