Changeset: 62675238
fix common errors
Closed by olehz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (14178 en) |
---|
Discussion
-
Comment from Myazyk
Чому ти видалив струмок?
Я минулого місяця там був і він реально витікає приблизно з трави біля хати 64 -
Comment from olehz
ну я його колись наніс фактично зі стелі. тому сильно сумніваюсь, що як він і існує, то тече саме так, як було нанесено. велика підозра, що його давно по трубі під землею пустили. перевірити нема можливості, адже то приватна територія, а з супутника ніфіга не видно. схожа ситуація біля тебе на Плебанії, біля мясокомбінату і т.д. а ще є купа струмків, які точно сховані під землю. наприклад, від народного дому через Прометей і гімназію точно тече струмок (я малий там лазив під гімназією). але то не струмок тепер, а просто каналізаційна труба
-
Comment from Myazyk
Ні, він не під землею в основному (лише місцями на подвірях). Поверни його так як було
Так, є проблеми з нанесенням Млинівки, бо вона багато де схована, біля вул Репіна вона має текти і впадати у Тисьменицю. Але то не означає, що не потрібно зовсім наносити на карту. Треба щоб було, щоб люди поняття мали де шо робиться, а то майже ніхто у місті не знає як називається річка, що протікає містом
На старій карті 60-х років я бачив струмок біля гімназії. Але хз де він там зараз. Може його просто у каналізаційний колектор спустили. А колектори ми на карту не наносимо
Ways (7)
Nodes (19)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |