Changeset: 62846188
Redesign of the road, straight road instead of all the corners
Closed by Nika Gerson Lohman
Tags
changesets_count | 23 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Op 2 sept jl heeft een mapper dit allemaal aangepast. Zijn de situatie nu werkelijk helemaal veranderd hier en heb je hier contact over opgenomen met de voorgaande mapper?
Dit was je edit. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=62846188Graag reactie,
MVG,
eggie -
Comment from eggie
Op de satellietfoto van juni 2018 is niets te zien van een reconstructie.
-
Comment from Nika Gerson Lohman
Klopt, reconstructie vindt momenteel plaats. Tijdens de edits van mapgein was dit nog niet begonnen. Ik kan de plannen van de gemeente toesturen, als iemand dat nodig heeft?
-
Comment from eggie
Oke... Je kunt het zelf in de gaten houden. Mapgein is hier ook lokale mapper en bevestigd je verhaal. Hij zal het ook in de gaten houden..
Bedankt voor je reactie
MVG,
Eggie
Ways (10)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |