Changeset: 62956699
Update van informatie. Geen fietsen mogelijk.
Closed by Dennis720721096
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Dennis, Geef svp concreet aan wat je edits inhouden. Al die tags voor bergpaden zijn overbodig.
Je geeft aan bicycle=no Brommers dan wel? Mag dit niet of vind jij dat?
Wanneer er geen fietsen, brommers e.d. mogen komen kun je beter aangeven vehicle=no..., maar dan moet het wel aangegeven staan.
MVG en graag reactie
Eggie -
Comment from Dennis720721096
Hoi Eggie.
Het is onmogelijk daar te fietsen. Je moet over een hekje heen (speciaal om de schapen op hun plaats te houden)
Alleen voetgangers zijn toe gestaan.
De reden van wijzigen was dat de wandelrouteplanner het niet als voetpad herkende.
Het is mijn eerste verandering.. Heb meer ervaring met editten van Waze. -
Comment from eggie
Oke.. bedankt voor je reactie. Zelf zet ik vehicle=no op paden waar geen tweewielers kunnen/mogen komen.
Wanneer je al wat ervaring hebt met mappen kijk dan naar een echte editor als JOSM.. iD is een kleine ramp.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Mapse...
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |