Changeset: 62978810
Temporary block
Closed by Albert Bijzitter
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.11.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Beste Albert,
*( Svp geen wegen verwijderen die tijdelijk zijn afgesloten. Barrier=yes zet je niet in de plaats van highway=residential
Wat is precies je bedoeling. Gaat deze weg weer open binnenkort? Een barrier= bollard houdt op zich al autoverkeer tegen. Ik pas de tags weer aan.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
Dit was je eigen edit.. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=62978810
MVG,
eggie -
Comment from eggie
barrier=yes weer omgezet naar highway=residential
Dit is geen gebruikelijke tag.
Graag reactie
Eggie
tevens lokale mapper -
Comment from Albert Bijzitter
Beste Eggie,
Mijn excuus als ik het door onwetendheid onjuist heb gedaan.
Dit is de situatie. Tussen de twee flats wordt een nieuwe flat gebouwd.Het dat stuk rijbaan valt nu binnen het bouwterrein dat is afgesloten met hekken en een bord verboden toegang art 461 Wetb. v. Strafr.
Het naastegelegen fietspad en voetpad vallen buiten het bouwterrein en zijn nog gewoon open.
Dit blijft zo tot medio april 2020
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2018-39795.html
Ik ben niet heel bekend met bewerken in OSM dus hoor graag van je hoe dat werkt. Het lijkt me zeker zinvol dit op te nemen.
-
Comment from eggie
Oke.. duidelijk. Ja er wordt hier nog volop gebouwd. Ik zet het stuk op access=no.. (toegang art 461 Wetb. v. Strafr) Wanneer de weg helemaal opgebroken is kun je er evt. highway=construction van maken.
Er wordt je overigens niets kwalijk genomen. In de note vermeld ik de datum van de afsluiting.
Wanneer er hekken staan kun je op de weg op nodes barrier=gate toevoegen.
MVG,
Eggie -
Comment from eggie
Access=no toegevoegd. Je kunt evt. een vlak tekenen over het bouwterrein met de tag landuse=construction.
-
Comment from eggie
Dag Albert.. Is dit na twee jaar nog steeds afgesloten?
Zou natuurlijk zomaar kunnen.MVG,
eggie -
Comment from Albert Bijzitter
Een week of drie geleden was het nog afgesloten maar de bouw loopt wel ten einde.
-
Comment from eggie
Ahh.. van de lange adem..
Bedankt voor je reactie
eggie
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |