Changeset: 63094673
Several shops stopped or moved. Soon a new Jumbo and Kruidvat will also open here.
Closed by leokennis
Tags
created_by | Go Map!! 1.6.1 |
---|---|
imagery_used | Bing Aerial |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Leo.. Bloemist Hermsen heeft z'n zaak nu midden op de straat. Nu waren de meeste winkels niet aan een adresnode gekoppeld wat eigenlijk zou moeten. Wanneer je dan een winkel verwijderd alleen de winkeltags en niet de adresgegevens. Die blijven immers bestaan. Probeer svp de nieuwe winkels op de adresnodes bij te taggen. GoMap ie overigens ook niet zo'n succes als editor. Wellicht kun je op een normale computer nog je mutaties checken met een reguliere editor als JOSM.
Dit waren je edits.. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=63094673
-----
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
MVG,
Eggie -
Comment from leokennis
Hoi Eggie,
De straat "Op het Toneel" is eigenlijk een plein met aan weerszijden winkels, en midden op het plein een soort kiosk waar nu de bloemist in zit. Het is dus niet een echte straat, al rendert OSM hem wel zo.
Ik zal de winkels proberen te linken aan de adres nodes (dit kan met Go Map! volgens mij ook), maar tot die tijd vind ik zelf de situatie van na mijn edits nog wel beter dan de situatie zoals die er stond (sommige van deze winkels waren al 2-3 jaar verdwenen...)
-
Comment from eggie
Oke.. prima.. bedankt voor je reactie.. mvg eggie
Nodes (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |